ART / Misc. paintings / Färgoffset 12994408
nr 1299 4408
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Ola Billgren (1940-2001), Sweden. "Louis Womak". Signed, numbered 68/75, dated 1969, oramat löst blad, sheet: 45x62,
Färgoffset, "Louis Womak". Signerad, numrerad 68/75, daterad 1969, oramat löst blad, bladets mått: 45x62 cm
Ola Billgren, Swedish painter, born 1940, dead 2001.
2000
SEK 1000
Monday January 6 2020
at 18:45:17
19/12 16:48:05